Okna pasywne w domach pasywnych, jak się w nich naprawdę mieszka?

Nasi byli klienci zaczęli bardzo prozaicznie, nie chcieli mieć widocznych puszek od rolet zewnętrznych nad oknami pasywnymi, wiec musieli zwiększyć grubość izolacji budynku, w której by się to zmieściło.

Ponieważ są ludźmi ciepłolubnymi, mający złe doświadczenia z chłodem w tradycyjnym domu z cegły, w którym okna pasywne mogły być tylko pobożnym życzeniem. Postanowili więc, że będą stawiać dom z tzw. klocków styropianowych i zapatrzą go w stolarkę okienną od renomowanego producenta oknakrzynowek.pl . Żeby pogodzić swoje potrzeby, w rezultacie, zaczęli budowę swojego pasywnego domu. Ponadto dowiedzieli się również, że niebawem wejdzie program dopłat do domów pasywnych, więc mieli wystarczająco dużo czasu na dopasowanie projektu do wymogów programu. Byli nasi klienci są naprawdę ludźmi, którzy cenią sobie nowoczesne technologie i rozwiązania , wiec nie zastanawiali się długo nad racjonalnością budowy domu i zakupie okien pasywnych u nas.

Chcąc jeszcze bardziej zoptymalizować swoje wydatki na utrzymanie i poprawić komfort życia zarazem, zdecydowali się nie tylko na okna pasywne, ale również na budowę domu inteligentnego. Skorzystali z usług firmy Raichel-Electrics, która zrealizowała ich marzenia do systemu automatyki budynkowej KNX i zainstalowała im robota kosiarkę, który samodzielnie dba o ich ogród. System inteligentnego domu mają we wszelkich instalacjach na całej powierzchni użytkowej swojego domu, a nasze okna pasywne dodają tylko smaku temu inteligentnemu domowi. Inteligentny obiekt z naszymi oknami idealnie uzupełnia tą nieruchomość, które to nieruchomości technicznie nazywane są domami pasywnymi, oczywiście niebywale podnosząc komfort użytkowania naszym klientom.

Inteligentne domy posiadają również bardzo zaawansowane mechanizmy automatycznego sterowania, np. oświetleniem lub centralnym ogrzewaniem, które może być sterowane smartfonem i dzięki czemu nie ma mowy o niepotrzebnych stratach energii i pieniędzy z naszych kieszeni.

About admin

Dodaj komentarz